Cheyenne Gonzales's Bio
| Plays | Volleyball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #4 • OH, MH |
| Club Teams | Mambas 17s New Mexico Cactus Volleyball Club |
| Height | 5'6" |
| Weight | 114 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 75 lbs |
| Squat | 110 lbs |
| Deadlift | 170 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|