Logan Lemons's Bio
| Plays | Baseball, Basketball |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | |
| Club Teams | ABA 16U Albuquerque Baseball Academy |
| GPA | 3.44 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 160 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 190 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 350 lbs |
| Vertical Jump | 30'0" |
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|