Jadyn Brooks's Bio
| Plays | Baseball, Football |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #40 • CB, WR |
| GPA | 3.6 |
| Height | 5'7" |
| Weight | 160 lbs |
| Wingspan | 5'9" |
| Standing Reach | 6'10" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 295 lbs |
| Deadlift | 330 lbs |
| Vertical Jump | 34'0" |
| Broad Jump | 8'6" |
| Shuttle | 5.8 sec |



