Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 4.12 |
| Honors Classes | Honors ELA |
| Height | 5'10" |
| Weight | 150 lbs |
| Wingspan | 5'10" |
| Standing Reach | 7'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| 40 Yard Dash | 4.9 sec |
| Broad Jump | 8'9" |