Rocket Llanez's Bio
Bio
Multi Sport Athlete, Football, Track, Powerlifting, Wrestling !! GPA:4.0
Multi Sport Athlete, Football, Track, Powerlifting, Wrestling !! GPA:4.0
| Height | 5'8" |
| Weight | 145 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 335 lbs |
| Deadlift | 425 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.47 sec |
| Shuttle | 4.45 sec |
4xPlayer of the Game