Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'3" |
| Weight | 110 lbs |
| Wingspan | 5'10" |
| Standing Reach | 6'8" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 95 lbs |
| Squat | 155 lbs |
| Deadlift | 195 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.6 sec |
| Vertical Jump | 26'0" |
| Broad Jump | 8'6" |
| Shuttle | 5 sec |