Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'3" |
| Weight | 170 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Standing Reach | 7'11" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 165 lbs |
| Squat | 200 lbs |
| Deadlift | 345 lbs |