Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'10" |
| Weight | 145 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Standing Reach | 7'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 155 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.1 sec |
| Vertical Jump | 25'0" |
| Broad Jump | 8'5" |
| Shuttle | 5.86 sec |