Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | AP Classes | AP Government , AP Physics, AP Language , and Pre AP algebra II |
| Height | 6'5" |
| Weight | 211 lbs |
| Wingspan | 6'5" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |