Ryan Slone's Bio
Bio
https://www.hudl.com/profile/27393539/Ryan-Slone
https://www.hudl.com/profile/27393539/Ryan-Slone
| GPA | 4.13 |
| AP Classes | AP Algebra 2 , AP Seminar , and AP World Geography |
| Height | 6'0" |
| Weight | 220 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 275 lbs |