Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'10" |
| Weight | 160 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Standing Reach | 8'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 415 lbs |
| Vertical Jump | 36'0" |
| Broad Jump | 10'0" |