Rawley Bone's Bio
| Plays | Baseball, Basketball, Football |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #10 • INF, OF #10 • G #21 • C, CB |
| Height | 6'5" |
| Weight | 140 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Standing Reach | 8'2" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 155 lbs |
| Squat | 145 lbs |
| Deadlift | 290 lbs |