Bria Duga's Bio
Bio
I varsity basketball for the lady trojains and run and jump for varsity track along with jv volleyball.
I varsity basketball for the lady trojains and run and jump for varsity track along with jv volleyball.
| GPA | 4 |
| AP Classes | AP World History and AP Seminar |
| Honors Classes | Honors Biology , Honors Chemistry , Honors Language Arts, and Honors Geometry |
| Height | 5'8" |
| Weight | 155 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 115 lbs |
| Squat | 220 lbs |
| Vertical Jump | 16'0" |

