Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'10" |
| Weight | 150 lbs |
| Dominant Hand | Left |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 280 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.8 sec |
| Vertical Jump | 33'0" |
| Broad Jump | 8'6" |
| Shuttle | 5.4 sec |