Jared Hawley's Bio
Bio
I Play Sports All Year Round! I Love Sports no matter the outcome I'm happy 😁 I Always Give 110%
I Play Sports All Year Round! I Love Sports no matter the outcome I'm happy 😁 I Always Give 110%
| AP Classes | Calculus, History, and Biology |
| Honors Classes | Calculus, History, and Biology |
| Height | 5'10" |
| Weight | 220 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Standing Reach | 6'6" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 360 lbs |
| Squat | 480 lbs |
| Deadlift | 700 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.5 sec |




