Elias Chavez's Bio
| Plays | Basketball, Baseball, Track & Field, Wrestling |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #11 • G • Captain #2 • OF, P |
| GPA | 4 |
| Height | 5'7" |
| Weight | 135 lbs |
| Wingspan | 5'9" |
| Standing Reach | 6'11" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 200 lbs |
| Deadlift | 285 lbs |