Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'3" |
| Weight | 140 lbs |
| Wingspan | 6'5" |
| Standing Reach | 6'6" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 100 lbs |
| Squat | 120 lbs |
| Deadlift | 200 lbs |