Bodee Rainer's Bio
| Plays | Baseball, Basketball, Football |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #6 • WR, CB |
| GPA | 4 |
| Height | 5'8" |
| Weight | 120 lbs |
| Wingspan | 5'8" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 105 lbs |
| Squat | 220 lbs |
| Deadlift | 250 lbs |
| Vertical Jump | 24'0" |