Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 4 |
| AP Classes | Ap Biology and Ap World History |
| Honors Classes | Honors English and Honors English II |
| Height | 5'8" |
| Weight | 200 lbs |
| Wingspan | 5'9" |
| Standing Reach | 7'1" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 240 lbs |
| Squat | 365 lbs |
| Deadlift | 365 lbs |