Laney Buchanan's Bio
| Plays | Volleyball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #7 • S, OPP |
| Club Teams | 17 Travel 17s Silver State Volleyball Club |
| GPA | 3.86 |
| Height | 5'8" |
| Weight | 125 lbs |
| Wingspan | 5'7" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |




| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|