Riley Wicker's Bio
Bio
Played football for 13 years and played basketball for 3
Played football for 13 years and played basketball for 3
| ACT | 21 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 162 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Standing Reach | 7'5" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 285 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
