Trevor Gardner's Bio
Bio
I'm a wide receiver, DB, crnterfileder, and SG
I'm a wide receiver, DB, crnterfileder, and SG
| GPA | 3.75 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 160 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.85 sec |
| Vertical Jump | 35'0" |