Luke Dennett's Bio
Bio
5'8 140lbs Setter
5'8 140lbs Setter
| Height | 5'9" |
| Weight | 250 lbs |
| Wingspan | 6'2" |
| Standing Reach | 7'2" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 215 lbs |
| 40 Yard Dash | 15 sec |
| Vertical Jump | 28'0" |
| Broad Jump | 7'6" |
| Shuttle | 3.8 sec |