Noah Attebery's Bio
Bio
I am a senior running back and strong safety for Attica Central school. I helped my team win it's first sectional title in 2022-2023.
I am a senior running back and strong safety for Attica Central school. I helped my team win it's first sectional title in 2022-2023.
| GPA | 3.9 |
| Height | 5'8" |
| Weight | 165 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 245 lbs |
| Squat | 383 lbs |
| Deadlift | 325 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.6 sec |
| Vertical Jump | 35'0" |



2xPlayer of the Game 