Lukas Wightman's Bio
| Plays | Baseball |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #15 • C, INF |
| Club Teams | Corning Elite 16U 16U Corning Elite |
| Height | 5'10" |
| Weight | 215 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 235 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|