Jayson Samson's Bio
Bio
#23
#23
| Height | 5'11" |
| Weight | 160 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 285 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.95 sec |
| Vertical Jump | 25'0" |
| Broad Jump | 7'11" |
| Shuttle | 4.32 sec |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|
