Ethan Warham's Bio
| Plays | Baseball |
| Class Year | Freshman • 2029 |
| Teams | |
| Club Teams | 14U East Coast Pipeline |
| Height | 5'11" |
| Weight | 220 lbs |
| Wingspan | 6'5" |
| Standing Reach | 8'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 175 lbs |
| Squat | 400 lbs |
| Deadlift | 510 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.9 sec |
| Vertical Jump | 25'0" |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|