Andrew Kielbasa's Bio
Bio
I play 3 sports, i love playing baseball,spending time with mt friends and family and putting work in to see results
I play 3 sports, i love playing baseball,spending time with mt friends and family and putting work in to see results
| Height | 5'10" |
| Weight | 165 lbs |
| Wingspan | 6'2" |
| Standing Reach | 9'0" |
| Dominant Hand | Both |
| Bench | 195 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.85 sec |
| Vertical Jump | 29'0" |
| Shuttle | 7.92 sec |