Mason Corlis's Bio
| Plays | Baseball, Basketball, Football |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #3 • QB, FS |
| GPA | 4 |
| AP Classes | AP Physics and AP Language and Composition |
| Honors Classes | Honors Geometry, Honors Trigonometry/Algebra 2, and Honors English |
| Height | 5'11" |
| Weight | 160 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 155 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 250 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.9 sec |
| Vertical Jump | 21'0" |
| Shuttle | 9.3 sec |