Budda Sirmons's Bio
Bio
Dreams are to go to the next level in football!!
Dreams are to go to the next level in football!!
| GPA | 3 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 160 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| 40 Yard Dash | 4.3 sec |
| Vertical Jump | 30'0" |
| Broad Jump | 10'5" |
| Shuttle | 4.7 sec |



