Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'11" |
| Weight | 160 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Standing Reach | 7'5" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 325 lbs |
| Deadlift | 355 lbs |