Richard Ristaneo's Bio
Bio
Class of 2026 OG/DT
Class of 2026 OG/DT
| AP Classes | AP Pre Calculus |
| Height | 6'2" |
| Weight | 283 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 280 lbs |
| Squat | 500 lbs |
| Deadlift | 600 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.1 sec |
| Broad Jump | 7'2" |
| Shuttle | 4.6 sec |



