Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.7 |
| Height | 5'7" |
| Weight | 130 lbs |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 145 lbs |
| Squat | 165 lbs |
| Deadlift | 150 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.8 sec |
| Vertical Jump | 25'0" |





