Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'1" |
| Weight | 240 lbs |
| Wingspan | 6'2" |
| Standing Reach | 7'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 300 lbs |
| Squat | 355 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| Vertical Jump | 21'0" |