Fin Jerdonek's Bio
| Plays | Lacrosse, Football |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #6 • M • Captain #22 • WR, CB |
| Club Teams | N/A Burning River |
| Height | 5'10" |
| Weight | 170 lbs |
| Wingspan | 5'11" |
| Standing Reach | 7'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 350 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.65 sec |
| Vertical Jump | 36'0" |
| Broad Jump | 9'1" |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|