Eli Hyde's Bio
| Plays | Soccer |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #1 • GK • Captain |
| Club Teams | Force N/A The Cleveland Force |
| GPA | 4 |
| ACT | 27 |
| AP Classes | American History |
| Honors Classes | Language Arts and Spanish |
| Height | 6'4" |
| Weight | 190 lbs |
| Wingspan | 6'7" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|

1xPlayer of the Game