Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.4 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 250 lbs |
| Wingspan | 5'0" |
| Standing Reach | 7'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| 40 Yard Dash | 6 sec |
| Vertical Jump | 7'0" |
| Broad Jump | 7'1" |
| Shuttle | 5 sec |