Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.9 |
| ACT | 20 |
| Height | 5'11" |
| Weight | 135 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 155 lbs |
| Squat | 285 lbs |
| Deadlift | 308 lbs |
| Vertical Jump | 32'0" |
| Broad Jump | 7'6" |
2xPlayer of the Game