Peyton May's Bio
| Plays | Football |
| Class Year | Graduated 2024 |
| Teams | #84 • FS, KR, WR • Captain |
| Height | 6'1" |
| Weight | 185 lbs |
| Wingspan | 6'2" |
| Dominant Hand | Right |
| Bench | 275 lbs |
| Squat | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.62 sec |
| Vertical Jump | 38'0" |
| Broad Jump | 9'10" |
| Shuttle | 4.31 sec |

4xPlayer of the Game