Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'11" |
| Weight | 140 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 270 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.7 sec |
| Vertical Jump | 17'0" |
| Shuttle | 4.6 sec |