Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3 |
| AP Classes | Ap U.S History |
| Height | 5'10" |
| Weight | 180 lbs |
| Wingspan | 6'9" |
| Standing Reach | 6'8" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.9 sec |
| Vertical Jump | 32'0" |
| Broad Jump | 4'4" |
| Shuttle | 4.6 sec |
