Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'2" |
| Weight | 170 lbs |
| Wingspan | 6'9" |
| Standing Reach | 8'2" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 150 lbs |
| Deadlift | 150 lbs |
| Vertical Jump | 26'0" |
| Broad Jump | 8'2" |