George Goodwin's Bio
Bio
Hardest worker out there
Hardest worker out there
| Honors Classes | Honors Physical Science |
| Height | 5'2" |
| Weight | 125 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 145 lbs |
| Squat | 250 lbs |
| Deadlift | 235 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.94 sec |
| Vertical Jump | 26'0" |
| Broad Jump | 7'0" |
| Shuttle | 4.34 sec |




