Nahom Hunde's Bio
| Plays | Soccer |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | |
| Club Teams | Club Ohio U17 Club Ohio |
| GPA | 3.78 |
| AP Classes | AP Calculus AB |
| Height | 5'11" |
| Weight | 136 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Standing Reach | 6'6" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| 40 Yard Dash | 4.79 sec |
| Vertical Jump | 29'0" |



| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|