Dash Hoy's Bio
| Plays | Lacrosse, Football |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #16 • QB, DB |
| Height | 6'2" |
| Weight | 202 lbs |
| Wingspan | 6'6" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 275 lbs |
| Squat | 435 lbs |
| Deadlift | 535 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.5 sec |
| Vertical Jump | 38'0" |
| Broad Jump | 10'1" |
| Shuttle | 4.31 sec |