Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.7 |
| Honors Classes | Honors English and Honors Algebra 1 |
| Height | 5'8" |
| Weight | 230 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 150 lbs |
| Squat | 255 lbs |
| Deadlift | 295 lbs |