Max Cochran's Bio
Bio
I play football, baseball, and basketball, a and b student.
I play football, baseball, and basketball, a and b student.
| Height | 6'1" |
| Weight | 170 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 155 lbs |
| Squat | 200 lbs |
| Deadlift | 170 lbs |