Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'11" |
| Weight | 150 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Standing Reach | 7'6" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 150 lbs |
| Squat | 250 lbs |
| Deadlift | 275 lbs |
| Vertical Jump | 29'0" |
| Broad Jump | 5'10" |