Robert Globokar's Bio
Bio
I'm super good and amazing at baseball and I am good at playing baseball. Yes that's me in my profile picture
I'm super good and amazing at baseball and I am good at playing baseball. Yes that's me in my profile picture
| Height | 5'6" |
| Weight | 125 lbs |
| Wingspan | 5'8" |
| Standing Reach | 7'11" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 115 lbs |
| Squat | 195 lbs |
| Deadlift | 165 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.9 sec |
| Vertical Jump | 30'0" |
| Broad Jump | 3'8" |
| Shuttle | 5.7 sec |