Noah Mays's Bio
Bio
Perry HS 2025 | OLB/RB | 6'1 200lb | phone number- (330) -806-0632
Perry HS 2025 | OLB/RB | 6'1 200lb | phone number- (330) -806-0632
| GPA | 3.6 |
| ACT | 23 |
| Height | 6'1" |
| Weight | 200 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 250 lbs |
| Squat | 355 lbs |
| Deadlift | 415 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.75 sec |


